Löhr, Erich

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 549 příspěvků vloženo, 2288 editováno a 1539 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Löhr, Erich

plukovník

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Löhr Löhr
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Löhr
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    plukovník Oberst
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    09.11.1898 Quedlinburg /
    09.11.1898 Quedlinburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    25.07.1966 Ratzeburg /
    25.07.1966 Ratzeburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 553. divize lidových granátníků Commander of the 553rd People's Grenadier Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    nositel Rytířského kříže recipient of the Knight`s Cross of the Iron Cross
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    forum.axishistory.com
    www.das-ritterkreuz.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162650#493715Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Löhr Löhr
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Löhr
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.03.1937 major
    01.02.1942 podplukovník
    01.03.1937 Major
    01.02.1942 Oberstleutnant
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    10.11.1938-05.02.1940 Náčelník štábu : 12. pěší divize
    22.11.1944-23.11.1944 Velitel : 553. divize lidových granátníků

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    10.11.1938-05.02.1940 Chief of Staff : 12th Infantry Division
    22.11.1944-23.11.1944 Commander : 553rd People\'s Grenadier Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.04.1944
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    12.08.1944
    Rytířský kříž Železného kříže 1939
    Knight's Cross of the Iron Cross
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    forum.axishistory.com
    www.das-ritterkreuz.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162650#493716Verze : 0
    MOD