Giesl von Gieslingen, Arthur

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Giesl von Gieslingen, Arthur

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Giesl von Gieslingen Giesl von Gieslingen
    Jméno:
    Given Name:
    Arthur Arthur
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Arthur Giesl Freiherr von Gieslingen
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál jezdectva General of the Cavalry
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    barón Baron
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    19.06.1857 Krakov /
    19.06.1857 Krakov /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    03.12.1935 Vídeň /
    03.12.1935 Wien /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Veliteľ VIII. zboru. Commander of VIII. Corps.
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.austro-hungarian-army.co.uk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162720#493882Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Giesl von Gieslingen Giesl von Gieslingen
    Jméno:
    Given Name:
    Arthur Arthur
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Arthur Giesl Freiherr von Gieslingen
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.09.1875 poručík
    01.05.1880 nadporučík
    01.11.1884 kapitán
    01.05.1891 major
    01.05.1894 podplukovník
    06.05.1897 plukovník
    17.05.1903 generálmajor
    03.11.1907 polní podmaršál
    30.10.1912 generál jezdectva
    01.09.1875 Lieutenant
    01.05.1880 First Lieutenant
    01.11.1884 Captain
    01.05.1891 Major
    01.05.1894 Lieutenant Colonel
    06.05.1897 Colonel
    17.05.1903 Major General
    03.11.1907 Lieutenant Field Marshal
    30.10.1912 General of the Infantry
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    DD.08.1914-DD.09.1914 Velitel : 8. sbor
    DD.08.1914-DD.09.1914 Commander : 8th Corps
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.austro-hungarian-army.co.uk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/162720#494984Verze : 0
    MOD