Brünning, Herbert

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 403 příspěvků vloženo, 1996 editováno a 324 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Brünning, Herbert

kapitánporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Brünning Brünning
    Jméno:
    Given Name:
    Herbert Herbert
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Herbert Brünning
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    kapitánporučík Kapitänleutnant
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    18.09.1915 Hamburg /
    18.09.1915 Hamburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    23.01.2005
    23.01.2005
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel ponorek (U-137, U-642, U-3518) U-Boat Commander (U-137, U-642, U-3518)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/142.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/163066#494897Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Brünning Brünning
    Jméno:
    Given Name:
    Herbert Herbert
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Herbert Brünning
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.04.1938 námořní poručík
    01.10.1939 námořní nadporučík
    01.09.1942 kapitánporučík
    01.04.1938 Leutnant zur See
    01.10.1939 Oberleutnant zur See
    01.09.1942 Kapitänleutnant
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    08.12.1941-01.09.1942 Velitel ponorky : U-137
    08.12.1941-01.09.1942 Submarine Commander : U-137
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.1940
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    09.04.1943
    - Válečný ponorkový odznak
    U-boat War Badge
    U-Boots-Kriegsabzeichen
    -


    DD.MM.1943
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/142.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/163066#494898Verze : 0
    MOD