Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 341 příspěvků vloženo, 1317 editováno a 317 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Rüggeberg, Rolf

fregatní kapitán

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Rüggeberg Rüggeberg
    Jméno:
    Given Name:
    Rolf Rolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Rolf Rüggeberg
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    fregatní kapitán Fregattenkapitän
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    04.03.1907 Barcelona /
    04.03.1907 Barcelona /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.12.1979
    06.12.1979
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 13. ponorková flotila Commander of the 13th Submarine Flotilla
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/1037.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/163325#495495Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Rüggeberg Rüggeberg
    Jméno:
    Given Name:
    Rolf Rolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Rolf Rüggeberg
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.11.1944 fregatní kapitán
    01.11.1944 Fregattenkapitän
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    10.01.1942-14.05.1943 Velitel ponorky : U-513
    DD.06.1943-08.05.1945 Velitel : 13. ponorková flotila

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    10.01.1942-14.05.1943 Submarine Commander : U-513
    DD.06.1943-08.05.1945 Commander : 13th Submarine Flotilla

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/1037.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/163325#495496Verze : 0
    MOD