Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 341 příspěvků vloženo, 1322 editováno a 317 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Aldegarmann, Wolfgang

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Aldegarmann Aldegarmann
    Jméno:
    Given Name:
    Wolfgang Wolfgang
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wolfgang Aldegarmann
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    námořní nadporučík Oberleutnant zur See
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    24.06.1916 Hameln /
    24.06.1916 Hameln /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.12.1944
    06.12.1944
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    ponorkový velitel (U-297) U-Boat Commander (U-297)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/10.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/163593#495971Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Aldegarmann Aldegarmann
    Jméno:
    Given Name:
    Wolfgang Wolfgang
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wolfgang Aldegarmann
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.03.1942 námořní poručík
    01.09.1943 námořní nadporučík
    01.03.1942 Leutnant zur See
    01.09.1943 Oberleutnant zur See
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    17.11.1943-06.12.1944 Velitel ponorky : U-297

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    17.11.1943-06.12.1944 Submarine Commander : U-297

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.1940
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.1941
    - Válečný odznak pro minolovky, stíhače ponorek a doprovodné lodě
    Minesweepers, Sub-Chasers and Escort-Vessel War Badge
    Kriegsabzeichen für Minensuch-, U-Boot-Jagd- und Sicherungsverbände
    -


    DD.MM.1942
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/10.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/163593#495972Verze : 0
    MOD