Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 353 příspěvků vloženo, 1356 editováno a 400 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Slevogt, Kurt

viceadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Slevogt Slevogt
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Slevogt
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Viceadmirál Vice Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    15.03.1892 Mnichov /
    15.03.1892 Munich /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    23.07.1957 Hamburg /
    23.07.1957 Hamburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 2. admiralát stanice Severní moře Commander of the 2nd Admiral North Sea Station
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/164929#498298Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Slevogt Slevogt
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Slevogt
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.09.1913 námořní poručík
    22.03.1916 námořní nadporučík
    01.01.1921 kapitánporučík
    01.04.1929 korvetní kapitán
    01.10.1934 fregatní kapitán
    01.10.1936 námořní kapitán
    01.07.1940 Kontradmirál
    01.09.1942 Viceadmirál
    27.09.1913 Leutnant zur See
    22.03.1916 Oberleutnant zur See
    01.01.1921 Kapitänleutnant
    01.04.1929 Korvettenkapitän
    01.10.1934 Fregattenkapitän
    01.10.1936 Kapitän zur See
    01.07.1940 Rear Admiral
    01.09.1942 Vice Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    DD.09.1937-DD.MM.1938 Náčelník štábu : 2. admiralát Severní moře
    DD.09.1937-DD.12.1939 Náčelník štábu : 2. admiralát stanice Severní moře
    DD.12.1939-DD.MM.1942 Velitel : 2. admiralát stanice Severní moře
    DD.MM.1942-DD.04.1943 Velitel : 2. admiralát Severní moře

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    DD.09.1937-DD.12.1939 Chief of Staff : 2nd Admiral North Sea Station
    DD.09.1937-DD.MM.1938 Chief of Staff : 2nd Admiral North Sea
    DD.12.1939-DD.MM.1942 Commander : 2nd Admiral North Sea Station
    DD.MM.1942-DD.04.1943 Commander : 2nd Admiral North Sea

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/164929#498299Verze : 0
    MOD