Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 341 příspěvků vloženo, 1317 editováno a 317 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Bender, Waldemar

kontraadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Bender Bender
    Jméno:
    Given Name:
    Waldemar Waldemar
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Waldemar Bender
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Kontradmirál Rear Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    28.12.1885 Gdaňsk /
    28.12.1885 Danzig /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.12.1950 Kiel /
    06.12.1950 Kiel /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/165249#498849Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Bender Bender
    Jméno:
    Given Name:
    Waldemar Waldemar
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Waldemar Bender
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    28.09.1908 námořní poručík
    05.09.1911 námořní nadporučík
    24.04.1916 kapitánporučík
    01.02.1925 korvetní kapitán
    01.01.1930 fregatní kapitán
    01.04.1932 námořní kapitán
    01.07.1942 Kontradmirál
    28.09.1908 Leutnant zur See
    05.09.1911 Oberleutnant zur See
    24.04.1916 Kapitänleutnant
    01.02.1925 Korvettenkapitän
    01.01.1930 Fregattenkapitän
    01.04.1932 Kapitän zur See
    01.07.1942 Rear Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/165249#498851Verze : 0
    MOD