Mahrholz, Erich

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 387 příspěvků vloženo, 2030 editováno a 2795 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Mahrholz, Erich

kontraadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Mahrholz Mahrholz
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Mahrholz
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Kontradmirál Rear Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    09.11.1879 Magdeburg /
    09.11.1879 Magdeburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    29.12.1969 Hamburg /
    29.12.1969 Hamburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pobřežní velitelství Pomořansko Commander of the Coastal Command Pomerania
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/165703#499636Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Mahrholz Mahrholz
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Mahrholz
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    13.09.1901 námořní poručík
    28.03.1903 námořní nadporučík
    30.03.1908 kapitánporučík
    18.09.1915 korvetní kapitán
    01.01.1921 fregatní kapitán
    01.05.1923 námořní kapitán
    01.09.1940 Kontradmirál
    13.09.1901 Leutnant zur See
    28.03.1903 Oberleutnant zur See
    30.03.1908 Kapitänleutenant
    18.09.1915 Korvettenkapitän
    01.01.1921 Fregattenkapitän
    01.05.1923 Kapitän zur See
    01.09.1940 Rear Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    DD.04.1941-DD.03.1943 Velitel : Pobřežní velitelství Pomořansko

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    DD.04.1941-DD.03.1943 Commander : Coastal Command Pomerania

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/165703#499637Verze : 0
    MOD