Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 401 příspěvků vloženo, 1087 editováno a 382 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Heyden, Erich

kontraadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Heyden Heyden
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Heyden
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    kontradmirál Rear Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    24.09.1879 Greiffenberg /
    24.09.1879 Greiffenberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    11.01.1948 Berlin /
    11.01.1948 Berlin /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/166197#500609Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Heyden Heyden
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Heyden
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    13.09.1901 námořní poručík
    28.03.1903 námořní nadporučík
    30.03.1908 kapitánporučík
    10.08.1915 korvetní kapitán
    30.11.1920 fregatní kapitán
    01.04.1923 námořní kapitán
    01.02.1941 kontradmirál
    13.09.1901 Leutnant zur See
    28.03.1903 Oberleutnant zur See
    30.03.1908 Kapitänleutnant
    10.08.1915 Korvettenkapitän
    30.11.1920 Fregattenkapitän
    01.04.1923 Kapitän zur See
    01.02.1941 Rear Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/166197#500610Verze : 0
    MOD