Hönicke, Paul

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Hönicke, Paul

kontraadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hönicke Hönicke
    Jméno:
    Given Name:
    Paul Paul
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Paul Hönicke
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    kontradmirál Rear Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    13.09.1883 Dessau /
    13.09.1883 Dessau /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    14.03.1963 Berlin /
    14.03.1963 Berlin /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/166225#500667Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hönicke Hönicke
    Jméno:
    Given Name:
    Paul Paul
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Paul Hönicke
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    29.09.1904 námořní poručík
    27.04.1907 námořní nadporučík
    25.04.1912 kapitánporučík
    08.03.1920 korvetní kapitán
    01.10.1926 fregatní kapitán
    01.10.1928 námořní kapitán
    01.04.1941 kontradmirál
    29.09.1904 Leutnant zur See
    27.04.1907 Oberleutnant zur See
    25.04.1912 Kapitänleutnant
    08.03.1920 Korvettenkapitän
    01.10.1926 Fregattenkapitän
    01.10.1928 Kapitän zur See
    01.04.1941 Rear Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/166225#500668Verze : 0
    MOD