Kienast, Helmuth

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 367 příspěvků vloženo, 1735 editováno a 2884 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kienast, Helmuth

kontraadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kienast Kienast
    Jméno:
    Given Name:
    Helmuth Helmuth
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Helmuth Kienast
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    kontradmirál Rear Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    14.02.1892 Kaliningrad /
    14.02.1892 Königsberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    18.08.1987 Pforzheim /
    18.08.1987 Pforzheim /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Dělostřelecký pluk námořnictva 21
    velitel: Velitelství námořnictva v Nizozemsku
    Commander of the 21st Naval Artillery Regiment
    Commander of the Naval Command in Netherlands
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/166242#500701Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kienast Kienast
    Jméno:
    Given Name:
    Helmuth Helmuth
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Helmuth Kienast
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    19.09.1912 námořní poručík
    02.05.1915 námořní nadporučík
    15.02.1920 kapitánporučík
    01.10.1928 korvetní kapitán
    01.10.1933 fregatní kapitán
    01.04.1936 námořní kapitán
    01.01.1941 kontradmirál
    19.09.1912 Leutnant zur See
    02.05.1915 Oberleutnant zur See
    15.02.1920 Kapitänleutnant
    01.10.1928 Korvettenkapitän
    01.10.1933 Fregattenkapitän
    01.04.1936 Kapitän zur See
    01.01.1941 Rear Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 2. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 2nd Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 2. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/166242#500702Verze : 0
    MOD