Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 311 příspěvků vloženo, 950 editováno a 303 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Niemand, Fritz

kontraadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Niemand Niemand
    Jméno:
    Given Name:
    Fritz Fritz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Fritz Niemand
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    kontradmirál Rear Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Ing. Ing.
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    01.07.1892 Wilhelmshaven /
    01.07.1892 Wilhelmshaven /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    12.02.1943 Kiel /
    12.02.1943 Kiel /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/166354#500893Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Niemand Niemand
    Jméno:
    Given Name:
    Fritz Fritz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Fritz Niemand
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.10.1919 poručík
    08.04.1921 nadporučík
    01.12.1924 kapitánporučík
    01.10.1931 korvetní kapitán
    01.01.1936 fregatní kapitán
    01.10.1937 námořní kapitán
    01.09.1941 kontradmirál
    18.10.1919 Leutnant
    08.04.1921 Oberleutnant
    01.12.1924 Kapitänleutnant
    01.10.1931 Korvettenkapitän
    01.01.1936 Fregattenkapitän
    01.10.1937 Kapitän zur See
    01.09.1941 Rear Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/166354#500894Verze : 0
    MOD