Ballert, Sarto

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 29.590,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Ballert, Sarto

kapitánporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ballert Ballert
    Jméno:
    Given Name:
    Sarto Sarto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Sarto Ballert
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    kapitánporučík Kapitänleutnant
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    21.04.1917 Petrohrad /
    21.04.1917 St. Petersburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    31.01.1945
    31.01.1945
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    ponorkový velitel U-Boat Commander
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/35.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/166359#500914Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ballert Ballert
    Jméno:
    Given Name:
    Sarto Sarto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Sarto Ballert
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.05.1940 námořní poručík
    01.04.1942 námořní nadporučík
    01.01.1945 kapitánporučík
    01.05.1940 Leutnant zur See
    01.04.1942 Oberleutnant zur See
    01.01.1945 Kapitänleutnant
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    16.07.1944-28.08.1944 Velitel ponorky : U-1166
    16.07.1944-28.08.1944 Submarine Commander : U-1166
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.1940
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.1941
    - Válečný odznak pro minolovky, stíhače ponorek a doprovodné lodě
    Minesweepers, Sub-Chasers and Escort-Vessel War Badge
    Kriegsabzeichen für Minensuch-, U-Boot-Jagd- und Sicherungsverbände
    -


    02.10.1942
    - Odznak za zranění 1939 stříbrný
    Wound Badge 1939 Silver
    Verwundetenabzeichen 1939 in Silber
    -


    02.10.1942
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/35.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/166359#500915Verze : 0
    MOD