Rümann, Wilhelm

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 390 příspěvků vloženo, 2134 editováno a 3250 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Rümann, Wilhelm

kontraadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Rümann Rümann
    Jméno:
    Given Name:
    Wilhelm Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wilhelm Rümann
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    kontradmirál Rear Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    09.11.1881 Hannover /
    09.11.1881 Hannover /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    31.03.1946 Bad Oeynhausen /
    31.03.1946 Bad Oeynhausen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/166466#501100Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Rümann Rümann
    Jméno:
    Given Name:
    Wilhelm Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wilhelm Rümann
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.09.1902 námořní poručík
    21.03.1905 námořní nadporučík
    10.04.1909 kapitánporučík
    26.04.1917 korvetní kapitán
    01.01.1923 fregatní kapitán
    01.04.1926 námořní kapitán
    01.09.1940 kontradmirál
    27.09.1902 Leutnant zur See
    21.03.1905 Oberleutnant zur See
    10.04.1909 Kapitänleutnant
    26.04.1917 Korvettenkapitän
    01.01.1923 Fregattenkapitän
    01.04.1926 Kapitän zur See
    01.09.1940 Rear Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/166466#501103Verze : 0
    MOD