Scheffer, Heinz

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 397 příspěvků vloženo, 1813 editováno a 2919 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Scheffer, Heinz

kontraadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Scheffer Scheffer
    Jméno:
    Given Name:
    Heinz Heinz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Heinz Scheffer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    kontradmirál Rear Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Ing. Ing.
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    08.11.1896 Einbeck /
    08.11.1896 Einbeck /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    25.06.1977 Wolfenbüttel /
    25.06.1977 Wolfenbüttel /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel Námořní vojenské akademie Heiligenhafen Commander of the Naval War School Heiligenhafen
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/166474#501121Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Scheffer Scheffer
    Jméno:
    Given Name:
    Heinz Heinz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Heinz Scheffer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    08.04.1921 poručík
    01.01.1923 nadporučík
    01.12.1928 kapitánporučík
    01.04.1934 korvetní kapitán
    01.10.1937 fregatní kapitán
    01.11.1939 námořní kapitán
    01.08.1944 kontradmirál
    08.04.1921 Leutnant
    01.01.1923 Oberleutnant
    01.12.1928 Kapitänleutnant
    01.04.1934 Korvettenkapitän
    01.10.1937 Fregattenkapitän
    01.11.1939 Kapitän zur See
    01.08.1944 Rear Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/166474#501122Verze : 0
    MOD