Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 300 příspěvků vloženo, 891 editováno a 283 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Brachmann, Hans-Günther

námořní kapitán

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Brachmann Brachmann
    Jméno:
    Given Name:
    Hans-Günther Hans-Günther
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans-Günther Brachmann
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    námořní kapitán Kapitän zur See
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    11.02.1904 Kiel /
    11.02.1904 Kiel /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel Námořní dělostřelecké školy Commandant of the Naval artillery school
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/117.html
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/167107#502486Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Brachmann Brachmann
    Jméno:
    Given Name:
    Hans-Günther Hans-Günther
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans-Günther Brachmann
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.10.1926 námořní poručík
    01.07.1928 námořní nadporučík
    01.06.1934 kapitánporučík
    01.11.1937 korvetní kapitán
    01.12.1941 fregatní kapitán
    01.12.1944 námořní kapitán
    01.10.1926 Leutnant zur See
    01.07.1928 Oberleutnant zur See
    01.06.1934 Kapitänleutnant
    01.11.1937 Korvettenkapitän
    01.12.1941 Fregattenkapitän
    01.12.1944 Kapitän zur See
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    25.04.1942-18.08.1942 Velitel ponorky : U-518

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    25.04.1942-18.08.1942 Submarine Commander : U-518

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    29.11.1939
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    03.05.1940
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    15.07.1941
    - Válečný námořní odznak
    High Seas Fleet Badge
    Flotten-Kriegsabzeichen
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/117.html
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/167107#502487Verze : 0
    MOD