Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 309 příspěvků vloženo, 1204 editováno a 304 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Brüninghaus, Herbert

kapitánporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Brüninghaus Brüninghaus
    Jméno:
    Given Name:
    Herbert Herbert
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Herbert Brüninghaus
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Kapitánporučík Kapitänleutnant
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    11.10.1910 Siegen /
    11.10.1910 Siegen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    ponorkový velitel U-boat Commander
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/140.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/167200#502771Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Brüninghaus Brüninghaus
    Jméno:
    Given Name:
    Herbert Herbert
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Herbert Brüninghaus
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.04.1945 kapitánporučík
    01.04.1945 Kapitänleutnant
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    DD.10.1941-DD.08.1942 Velitel ponorky : U-6
    DD.09.1942-19.10.1942 Velitel ponorky : U-6
    20.10.1942-18.01.1943 Velitel ponorky : U-148
    01.05.1943-30.09.1943 Velitel ponorky : U-1059

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    DD.10.1941-DD.08.1942 Submarine Commander : U-6
    DD.09.1942-19.10.1942 Submarine Commander : U-6
    20.10.1942-18.01.1943 Submarine Commander : U-148
    01.05.1943-30.09.1943 Submarine Commander : U-1059

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    17.12.1939
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    06.04.1940
    - Válečný ponorkový odznak
    U-boat War Badge
    U-Boots-Kriegsabzeichen
    -


    DD.MM.1940
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/140.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/167200#502772Verze : 0
    MOD