Eichmann, Kurt

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 380 příspěvků vloženo, 1944 editováno a 280 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Eichmann, Kurt

námořní nadporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Eichmann Eichmann
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Eichmann
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    námořní nadporučík Oberleutnant zur See
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    11.10.1917 Mühlheim /
    11.10.1917 Mühlheim /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    15.11.1942 Gibraltar
    15.11.1942 Gibraltar
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    ponorkový velitel U-boat Commander
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/240.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/168406#504973Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Eichmann Eichmann
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Eichmann
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.08.1939 námmořní poručík
    01.09.1941 námořní nadporučík
    01.08.1939 Leutnant zur See
    01.09.1941 Oberleutnant zur See
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    16.11.1941-DD.09.1942 Velitel ponorky : U-151
    XX.10.1942-15.11.1942 Velitel ponorky : U-98
    16.11.1941-DD.09.1942 Submarine Commander : U-151
    XX.10.1942-15.11.1942 Submarine Commander : U-98
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    21.07.1941
    - Válečný ponorkový odznak
    U-boat War Badge
    U-Boots-Kriegsabzeichen
    -


    23.10.1941
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/240.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/168406#504974Verze : 0
    MOD