Fresdorf, Werner

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 390 příspěvků vloženo, 2134 editováno a 3250 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fresdorf, Werner

kapitánporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fresdorf Fresdorf
    Jméno:
    Given Name:
    Werner Werner
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Werner Fresdorf
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    kapitánporučík Kapitänleutnant
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    09.11.1908 Magdeburg /
    09.11.1908 Magdeburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    09.10.1939
    09.10.1939
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    ponorkový velitel U-boat Commander
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/318.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/169855#507819Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fresdorf Fresdorf
    Jméno:
    Given Name:
    Werner Werner
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Werner Fresdorf
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.10.1931 námořní poručík
    01.10.1933 námořní nadporučík
    01.10.1936 kapitánporučík
    01.10.1931 Leutnant zur See
    01.10.1933 Oberleutnant zur See
    01.10.1936 Kapitänleutnant
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    03.12.1935-01.11.1937 Velitel ponorky : U-17

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    03.12.1935-01.11.1937 Submarine Commander : U-17

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/318.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/169855#507820Verze : 0
    MOD