Darjes, Paul Friedrich

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.400,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Darjes, Paul Friedrich

plukovník

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Darjes Darjes
    Jméno:
    Given Name:
    Paul Friedrich Paul Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Paul Friedrich Darjes
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    plukovník (Bundeswehr) Oberst (Bundeswehr)
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    20.03.1911 Berlin /
    20.03.1911 Berlin /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    20.02.1989 Bad Schwartau /
    20.02.1989 Bad Schwartau /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Těžká stíhací eskadra 1 (Wehrmacht) Commander of the 1st Heavy Fighter Wing (Wehrmacht)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    nositel Rytířského kříže recipient of the Knight`s Cross of the Iron Cross
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://en.ww2awards.com/person/28953
    www.das-ritterkreuz.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/169893#507905Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Darjes Darjes
    Jméno:
    Given Name:
    Paul Friedrich Paul Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Paul Friedrich Darjes
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR podplukovník (Wehrmacht)
    DD.MM.RRRR plukovník (Bundeswehr)
    DD.MM.RRRR Oberstleutnant (Wehrmacht)
    DD.MM.RRRR Oberst (Bundeswehr)
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    06.10.1942-01.03.1943 Velitel : Těžká stíhací eskadra 1
    06.10.1942-01.03.1943 Commander : 1st Heavy Fighter Wing
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    14.09.1939
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    17.06.1940
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    14.10.1942
    Rytířský kříž Železného kříže 1939
    Knight's Cross of the Iron Cross
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://en.ww2awards.com/person/28953
    www.das-ritterkreuz.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/169893#507906Verze : 0
    MOD