Vystřižená scéna pád třetí říše

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 363 příspěvků vloženo, 1126 editováno a 373 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Vystřižená scéna pád třetí říše

Pád třetí říše

  Avatar
  Zdravím
  Asi všichni víte, že Pád třetí říše je snad nejvíc parodovaný film a má plno scén, které byly vystřiženy. Já jednu takovou našel, ale jen jako parodii. A docela by mě zajímalo, co tam říkají, když to vypadá ...zajímavě.
  Takže bych rád poprosil někoho rusky mluvícího, jestli by nepřeložil to, co Rusové říkají od prohlížení tech obrázků po příchod Němců.
  Video zde
  Děkuji
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/170334#508903Verze : 0
  Avatar
  Tie anglické titulky nestačia?
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/170334#508920Verze : 0
  MOD
  Avatar
  Ty anglické titulky jsou parodie, takže nemohou stačit Wink Scéna, podle toho, co se mi podařilo dohledat, popisuje jednání mezi maršálem Čujkovem a generálem Krebsem o podmínkách kapitulace. Jednání se účastnili ruští novináři, které neměl Čujkov jak dostat pryč, tak využil toho že byli v uniformách, připlácl jim pár medailí a nechal je předstírat, že jsou jeho štáb, který naopak nebyl k dispozici. Jediného Matvěje Blantera, který v uniformě nebyl, raději nacpal do skříně, kde později nedostatkem vzduchu omdlel.

  Co jsem rychle pochytil, jen na začátku říká, že obrázky jsou pěkné, pak se dozví, že zrovna dorazila německá delegace, novinářům řekne, že jeho generálové jsou na frontě a oni jsou teď jeho štáb.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/170334#508936Verze : 0
  MOD
  Avatar
  Děkuji. Je to pochopitelně jen film, rozhodně ne učebnice dějepisu... Pokud je to pravda, tak mě překvapuje, že by měli ruští novináři jezdit na frontu s uniformou (kvůli nepříteli) i když zase je pravda, že je vlastní poznali, protože na neproniknutelnost informací si dávali Rusové opravdu pozor...
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/170334#508939Verze : 0