Giesl, Jiří

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 550 příspěvků vloženo, 2288 editováno a 1541 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Giesl, Jiří

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Giesl Giesl
    Jméno:
    Given Name:
    Jiří Jiří
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Jiří Giesl
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major-General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Ing. MSc.
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    08.11.1950 Šternberk /
    08.11.1950 Sternberk /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    ředitel Hlavního úřadu vojenského obranného zpravodajství
    vojenský a letecký přidělenec v USA
    zástupce vojenského a leteckého přidělence v Sýrii
    Director of the Main Office of Military Counter-Intelligence Service
    Military Attache in USA
    Deputy Military Attache in Syria
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.army.cz/scripts/detail.php?id=1462
    web.archive.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/170637#509654Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Giesl Giesl
    Jméno:
    Given Name:
    Jiří Jiří
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Jiří Giesl
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1970-DD.MM.1971 Škola důstojníků v záloze, 3. průzkumný prapor
    DD.MM.1973-DD.MM.1976 Vysoká vojenská škola pozemního vojska, Vyškov
    DD.MM.1977-DD.MM.1978 Zpravodajský institut Generálního štábu
    DD.MM.1970-DD.MM.1971 Reserve Officer School, 3rd Reconnaissance Battalion
    DD.MM.1973-DD.MM.1976 Military University of the Ground Troops, Vyskov
    DD.MM.1977-DD.MM.1978 Intelligence Institute of General Staff
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR plukovník
    03.05.1995 generálmajor (propůjčena hodnost)
    01.12.1999 brigádní generál
    28.10.2002 generálmajor
    DD.MM.RRRR Colonel
    01.12.1999 Brigadier General
    28.10.2002 Major-General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:

    DD.MM.1992-DD.MM.1998 vojenský a letecký přidělenec v USA s akreditací pro Kanadu
    01.07.1999-30.09.2001 ředitel Hlavního úřadu vojenského obranného zpravodajství
    01.10.2001-30.04.2003 ředitel Vojenského zpravodajství-ředitel Vojenského obranného zpravodajství

    DD.MM.1992-DD.MM.1998 Military Attache in USA with the accredation in Canada
    01.07.1999-30.09.2001 Director of the Main Office of Military Counter-Intelligence Service
    01.10.2001-30.04.2003 Director of Military Intelligence Service - director of Military Counter-Intelligence Service
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    13.12.2002
    Záslužný kříž ministra obrany České republiky I. stupně
    Cross of Merit of the Minister of Defence of the Czech Republic 1st Grade
    Záslužný kříž ministra obrany České republiky I. stupně
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.army.cz/scripts/detail.php?id=1462
    web.archive.org
    web.archive.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/170637#509655Verze : 0
    MOD