Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 343 příspěvků vloženo, 1324 editováno a 362 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Strong, William Kerley

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Strong Strong
    Jméno:
    Given Name:
    William Kerley William Kerley
    Jméno v originále:
    Original Name:
    William Kerley Strong
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    brigádny generál Brigadier General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    30.04.1805
    30.04.1805
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    16.03.1867 Kings County, New York
    16.03.1867 Kings County, New York
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Brigádny veliteľ. Brigade Commander.
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.findagrave.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/172555#513126Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Strong Strong
    Jméno:
    Given Name:
    William Kerley William Kerley
    Jméno v originále:
    Original Name:
    William Kerley Strong
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    28.09.1861 brigádny generál USV
    28.09.1861 Brigadier General USV
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    21.03.1862-12.08.1862 Velitel : Cairský okruh
    16.06.1863-30.11.1863 Velitel : Saintlouiský okruh

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    21.03.1862-12.08.1862 Commander : District of Cairo
    16.06.1863-30.11.1863 Commander : District of St. Louis

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.findagrave.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/172555#513127Verze : 0
    MOD