Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 309 příspěvků vloženo, 1204 editováno a 304 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Varennikov, Ivan Semjonovič [1901-1971]

Ivan Semenovich Varennikov / Иван Семёнович Варенников

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Varennikov Varennikov
    Jméno:
    Given Name:
    Ivan Semjonovič Ivan Semenovich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Иван Семёнович Варенников
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutnant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    11.10.1901 Katěnino
    11.10.1901 Katienino
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    01.06.1971 Moskva /
    01.06.1971 Moscow /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    -
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/173280#514729Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Varennikov Varennikov
    Jméno:
    Given Name:
    Ivan Semjonovič Ivan Semenovich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Иван Семёнович Варенников
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    27.12.1940-25.09.1941 Náčelník štábu : 26. armáda
    06.10.1942-01.01.1943 Náčelník štábu : Stalingradský front
    01.01.1943-10.04.1943 Náčelník štábu : Jižní front

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    27.12.1940-25.09.1941 Chief of Staff : 26th Army
    06.10.1942-01.01.1943 Chief of Staff : Stalingrad Front
    01.01.1943-10.04.1943 Chief of Staff : Southern Front

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    -
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/173280#514761Verze : 0
    MOD