Kurasov, Vladimir Vasiljevič

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 533 příspěvků vloženo, 2208 editováno a 460 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kurasov, Vladimir Vasiljevič

Vladimir Vasilyevich Kurasov / Владимир Васильевич Курасов

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kurasov Kurasov
    Jméno:
    Given Name:
    Vladimir Vasiljevič Vladimir Vasilyevich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Владимир Васильевич Курасов
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    armádní generál Army General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    19.07.1897 Sankt-Pětěrburg /
    19.07.1897 Saint Petersburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    29.11.1973 Moskva /
    29.11.1973 Moscow /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    -
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/173285#514735Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kurasov Kurasov
    Jméno:
    Given Name:
    Vladimir Vasiljevič Vladimir Vasilyevich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Владимир Васильевич Курасов
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    25.12.1941-DD.03.1942 Náčelník štábu : 4. úderná armáda
    DD.03.1942-21.05.1942 Velitel : 4. úderná armáda
    21.05.1942-DD.04.1943 Velitel : 4. úderná armáda
    09.04.1943-20.10.1943 Náčelník štábu : Kalininský front
    20.10.1943-28.06.1944 Náčelník štábu : 1. pobaltský front
    28.06.1944-24.02.1945 Náčelník štábu : 1. pobaltský front
    24.02.1945-09.07.1945 Náčelník štábu : Sambijská skupina vojsk
    12.06.1946-12.11.1948 Velitel : Střední skupina vojsk
    12.11.1948-20.04.1949 Velitel : Střední skupina vojsk
    25.12.1941-DD.03.1942 Chief of Staff : 4th Shock Army
    DD.03.1942-21.05.1942 Commander : 4th Shock Army
    21.05.1942-DD.04.1943 Commander : 4th Shock Army
    09.04.1943-20.10.1943 Chief of Staff : Kalinin Front
    20.10.1943-28.06.1944 Chief of Staff : 1st Baltic Front
    28.06.1944-24.02.1945 Chief of Staff : 1st Baltic Front
    24.02.1945-09.07.1945 Chief of Staff : Samland Group of Forces
    12.06.1946-12.11.1948 Commander : Central Group of Forces
    12.11.1948-20.04.1949 Commander : Central Group of Forces
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    -
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/173285#514767Verze : 0
    MOD