Ljapin, Pjotr Ivanovič [1894-1954]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 446 příspěvků vloženo, 1183 editováno a 438 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Ljapin, Pjotr Ivanovič [1894-1954]

Peter Ivanovich Lyapin / Пётр Иванович Ляпин

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ljapin Lyapin
    Jméno:
    Given Name:
    Pjotr Ivanovič Peter Ivanovich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Пётр Иванович Ляпин
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutnant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    25.06.1894 Romodanovo
    25.06.1894 Romodanovo
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    12.01.1954 Rostov na Donu /
    12.01.1954 Rostov on Don /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    -
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/173325#514809Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ljapin Lyapin
    Jméno:
    Given Name:
    Pjotr Ivanovič Peter Ivanovich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Пётр Иванович Ляпин
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    10.07.1940-25.07.1941 Náčelník štábu : 10. armáda
    14.07.1941-30.07.1941 Náčelník štábu : Front záložních armád
    30.07.1941-13.09.1941 Náčelník štábu : Záložní front
    23.08.1941-30.10.1941 Náčelník štábu : 52. armáda
    26.09.1941-18.12.1941 Náčelník štábu : 4. armáda
    03.02.1942-25.06.1942 Velitel : 4. armáda
    19.02.1944-03.03.1945 Náčelník štábu : 70. armáda
    04.03.1945-10.06.1945 Náčelník štábu : 19. armáda
    09.07.1945-04.02.1946 Náčelník štábu : Kazaňský vojenský okruh
    10.07.1940-25.07.1941 Chief of Staff : 10th Army
    14.07.1941-30.07.1941 Chief of Staff : Front of Reserve Armies
    30.07.1941-13.09.1941 Chief of Staff : Reserve Front
    23.08.1941-30.10.1941 Chief of Staff : 52nd Army
    26.09.1941-18.12.1941 Chief of Staff : 4th Army
    03.02.1942-25.06.1942 Commander : 4th Army
    19.02.1944-03.03.1945 Chief of Staff : 70th Army
    04.03.1945-10.06.1945 Chief of Staff : 19th Army
    09.07.1945-04.02.1946 Chief of Staff : Kazan Military District
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    -
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/173325#514863Verze : 0
    MOD