Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 343 příspěvků vloženo, 1324 editováno a 362 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hunger, Hans

kapitánporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hunger Hunger
    Jméno:
    Given Name:
    Hans Hans
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans Hunger
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    kapitánporučík Kapitänleutnant
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    16.03.1915 Finkenwalde /
    16.03.1915 Finkenwalde /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    05.10.1943 jihozápadně od Islandu
    05.10.1943 south-west of Iceland
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    ponorkový velitel U-boat Commander
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/527.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/174747#517267Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hunger Hunger
    Jméno:
    Given Name:
    Hans Hans
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans Hunger
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.04.1934 námořní poručík
    01.10.1939 námořní nadporučík
    01.08.1942 kapitánporučík
    01.04.1934 Leutnant zur See
    01.10.1939 Oberleutnant zur See
    01.08.1942 Kapitänleutnant
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    14.02.1942-05.10.1943 Velitel ponorky : U-336

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    14.02.1942-05.10.1943 Submarine Commander : U-336

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/527.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/174747#517268Verze : 0
    MOD