Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 332 příspěvků vloženo, 1438 editováno a 290 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hübschen, Otto

Otto Hübschen

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hübschen Hübschen
    Jméno:
    Given Name:
    Otto Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Hübschen
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    námořní nadporučík Oberleutnant zur See
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    06.12.1919 Coesfeld /
    06.12.1919 Coesfeld /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    18.06.1997
    18.06.1997
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    ponorkový velitel U-boat Commander
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/521.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/174833#517421Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hübschen Hübschen
    Jméno:
    Given Name:
    Otto Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Hübschen
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.04.1941 námořní poručík
    01.04.1943 námořní nadporučík
    01.04.1941 Leutnant zur See
    01.04.1943 Oberleutnant zur See
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    DD.09.1942-07.10.1942 Velitel ponorky : U-7
    DD.09.1942-DD.12.1942 Velitel ponorky : U-121
    DD.09.1942-DD.12.1942 Velitel ponorky : U-60
    15.12.1942-12.03.1944 Velitel ponorky : U-145

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    DD.09.1942-DD.12.1942 Submarine Commander : U-121
    DD.09.1942-07.10.1942 Submarine Commander : U-7
    DD.09.1942-DD.12.1942 Submarine Commander : U-60
    15.12.1942-12.03.1944 Submarine Commander : U-145

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/521.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/174833#517422Verze : 0
    MOD