Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 311 příspěvků vloženo, 950 editováno a 303 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hesse, Hans-Joachim

Hans-Joachim Hesse

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hesse Hesse
    Jméno:
    Given Name:
    Hans-Joachim Hans-Joachim
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans-Joachim Hesse
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    fregatní kapitán Fregattenkapitän
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    18.02.1906 Norden /
    18.02.1906 Norden /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    12.02.1943 západně od mysu Svatého Vincenta
    12.02.1943 west of Cape St. Vincent
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    ponorkový velitel U-boat Commander
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/473.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/175638#518670Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hesse Hesse
    Jméno:
    Given Name:
    Hans-Joachim Hans-Joachim
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans-Joachim Hesse
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.02.1940 korvetní kapitán
    01.02.1943 fregatní kapitán
    01.02.1940 Korvettenkapitän
    01.02.1943 Fregattenkapitän
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    05.07.1941-24.11.1941 Velitel ponorky : U-654
    21.03.1942-12.02.1943 Velitel ponorky : U-442

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    05.07.1941-24.11.1941 Submarine Commander : U-654
    21.03.1942-12.02.1943 Submarine Commander : U-442

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/473.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/175638#518671Verze : 0
    MOD