Kaiser, Karl Ernst

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Kaiser, Karl Ernst

Karl-Ernst Kaiser

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kaiser Kaiser
    Jméno:
    Given Name:
    Karl-Ernst Karl-Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Karl-Ernst Kaiser
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    námořní nadporučík Oberleutnant zur See
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    21.04.1920 Hannover /
    21.04.1920 Hannover /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    17.04.1944 severní Atlantik
    17.04.1944 North Atlantic
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    ponorkový velitel U-boat Commander
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/575.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/176084#519533Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kaiser Kaiser
    Jméno:
    Given Name:
    Karl-Ernst Karl-Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Karl-Ernst Kaiser
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.04.1941 námořní poruučík
    01.04.1943 námořní nadporučík
    01.04.1941 Leutnant zur See
    01.04.1943 Oberleutnant zur See
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.07.1943-17.04.1944 Velitel ponorky : U-986
    01.07.1943-17.04.1944 Submarine Commander : U-986
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    - Válečný ponorkový odznak
    U-boat War Badge
    U-Boots-Kriegsabzeichen
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    MM.DD.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/575.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/176084#519534Verze : 0
    MOD