Itó, Reiši

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 438 příspěvků vloženo, 1574 editováno a 2431 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Itó, Reiši

Reishi Ito / 伊藤鈴嗣

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Itó Itō
    Jméno:
    Given Name:
    Reiši Reishi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    伊藤鈴嗣 / いとう・れいし
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    12.01.1898 Tokio /
    12.01.1898 Tokyo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    09.02.1954 ?
    09.02.1954 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    náčelník polnej výzbroje Imperiálneho velitelstva Head of Field Ordnance Imperial Headquarters
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/176290#520104Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Itó Itō
    Jméno:
    Given Name:
    Reiši Reishi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    伊藤鈴嗣 / いとう・れいし
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-27.05.1918 vojenská akadémia
    26.12.1927-27.11.1930 armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-27.05.1918 Military Academy
    26.12.1927-27.11.1930 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1918 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    01.08.1939 plukovník
    02.08.1943 generálmajor
    25.12.1918 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    01.08.1939 Colonel
    02.08.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    30.08.1944-02.09.1945 Velitel : Polní výzbroj Imperiálního velitelství


    09.03.1939-15.10.1942 náčelník sekcie zbraní, kancelárie polnej výzbroje Ministerstva vojny
    15.10.1942-30.08.1944 náčelník 1. sekcie, kancelárie všeobecných záležitostí, velenia armádneho výzbrojného materiálu
    30.08.1944-02.09.1945 náčelník kancelárie všeobecných záležitostí, velenia armádneho výzbrojného materiálu
    30.08.1944-02.09.1945 Commander : Field Ordnance Imperial Headquarters


    09.03.1939-15.10.1942 Chief of Weapons Section, Ordnance Bureau, Ministry of War
    15.10.1942-30.08.1944 Chief of 1st Section, General Affairs Bureau, Army Ordnance Administrative Headquarters
    30.08.1944-02.09.1945 Head of General Affairs Bureau, Army Ordnance Administrative Headquarters
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/176290#520109Verze : 0
    MOD