Knorr, Dietrich

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 496 příspěvků vloženo, 2062 editováno a 505 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Knorr, Dietrich

Dietrich Knorr

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Knorr -
    Jméno:
    Given Name:
    Dietrich -
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Dietrich Knorr
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    kapitánporučík Kapitänleutnant
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    13.02.1912 Dessau /
    13.02.1912 Dessau /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    20.08.1940 Biskajský záliv
    20.08.1940 Bay of Biscay
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    ponorkový velitel U-boat Commander
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/626.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/176592#520729Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Knorr -
    Jméno:
    Given Name:
    Dietrich -
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Dietrich Knorr
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.04.1935 námořní poručík
    01.01.1937 námořní nadporučík
    01.10.1939 kapitánporučík
    01.04.1935 Leutnant zur See
    01.01.1937 Oberleutnant zur See
    01.10.1939 Kapitänleutnant
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    24.06.1939-DD.08.1939 Velitel ponorky : U-53
    15.01.1940-20.08.1940 Velitel ponorky : U-51
    24.06.1939-DD.08.1939 Submarine Commander : U-53
    15.01.1940-20.08.1940 Submarine Commander : U-51
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/626.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/176592#520730Verze : 0
    MOD