Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 300 příspěvků vloženo, 889 editováno a 282 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Linder, Hans Heinz

Hans-Heinz Linder

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Linder Linder
    Jméno:
    Given Name:
    Hans-Heinz Hans-Heinz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans-Heinz Linder
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    korvetní kapitán Korvettenkapitän
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    11.02.1913 Otterberg /
    11.02.1913 Otterberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    10.09.1944
    10.09.1944
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    ponorkový velitel U-boat Commander
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/737.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/177269#522148Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Linder Linder
    Jméno:
    Given Name:
    Hans-Heinz Hans-Heinz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans-Heinz Linder
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.10.1940 kapitánporučík
    01.09.1944 korvetní kapitán
    01.10.1940 Kapitänleutnant
    01.09.1944 Korvettenkapitän
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    03.09.1940-17.12.1940 Velitel ponorky : U-18
    22.03.1941-01.09.1942 Velitel ponorky : U-202

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    03.09.1940-17.12.1940 Submarine Commander : U-18
    22.03.1941-01.09.1942 Submarine Commander : U-202

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/737.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/177269#522149Verze : 0
    MOD