Góda, Kanejasu

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 398 příspěvků vloženo, 1311 editováno a 429 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Góda, Kanejasu

Kaneyasu Goda / 郷田兼安

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Góda Gōda
    Jméno:
    Given Name:
    Kanejasu Kaneyasu
    Jméno v originále:
    Original Name:
    郷田兼安 / ごうだ・かねやす
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    30.11.1879 ?, prefektura Kagošima /
    30.11.1879 ?, Kagoshima Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    10.12.1941 ?
    10.12.1941 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 11. pěší pluk
    velitel: 33. pěší brigáda
    velitel: Pevnost Hoyo
    Commander: 11th Infantry Regiment
    Commander: 33rd Infantry Brigade
    Commander: Hoyo Fortress
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/179358#526635Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Góda Gōda
    Jméno:
    Given Name:
    Kanejasu Kaneyasu
    Jméno v originále:
    Original Name:
    郷田兼安 / ごうだ・かねやす
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-21.11.1900 vojenská akadémia
    22.11.1906-03.12.1909 Armádne vojnovékolégium
    DD.MM.RRRR-21.11.1900 Military Acadedmy
    22.11.1906-03.12.1909 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.06.1901 podporučík
    18.11.1903 poručík
    27.06.1905 kapitán
    17.01.1914 major
    24.07.1918 podplukovník
    08.02.1922 plukovník
    28.07.1926 generálmajor
    01.08.1931 generálporučík
    25.06.1901 Second Lieutenant
    18.11.1903 Lieutenant
    27.06.1905 Captain
    17.01.1914 Major
    24.07.1918 Lieutenant Colonel
    08.02.1922 Colonel
    28.07.1926 Major General
    01.08.1931 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.08.1929-01.08.1931 Velitel : Pevnost Hójo


    25.06.1901-DD.MM.RRRR 2. peší pluk
    26.12.1906-DD.MM.RRRR 50. peší pluk
    25.01.1910-05.12.1913 štáb 11. divízia
    05.12.1913-12.01.1914 pridelený k Generálnemu štábu (Fuzhou resident)
    12.01.1914-DD.MM.RRRR Staff China Detachenemt?
    15.09.1916-15.11.1916 pridelený k Generálnemu štábu
    15.11.1916-06.08.1917 3. peší pluk
    06.08.1917-01.06.1918 velitel ? praporu 3. peší pluk
    01.06.1918-10.08.1920 Inštruktor, Vojenská škola pechoty
    10.08.1920-08.02.1922 Personálne oddelenie, Komisár vzdelávania
    08.02.1922-15.10.1923 štáb Taiwanskej armády
    15.10.1923-01.05.1925 velitel 11. pešieho pluku
    01.05.1925-10.07.1925 pridelený k 5. divízii
    10.07.1925-28.07.1926 pridelený k 12. divízii
    28.07.1926-10.08.1928 velitel 33. pešej brigády
    10.08.1928-01.08.1929 pridelený k 4. divízii
    01.08.1929-01.08.1931 velitel pevnosti Hoyo
    29.08.1931-DD.MM.RRRR Reserva
    01.08.1929-01.08.1931 Commander : Hōyo Fortress


    25.06.1901-DD.MM.RRRR 2nd Infantry Regiment
    26.12.1906-DD.MM.RRRR 50th Infantry Regiment
    25.01.1910-05.12.1913 Staff 11th Division
    05.12.1913-12.01.1914 Attached to General Staff (Fuzhou resident)
    12.01.1914-DD.MM.RRRR Staff China Detachenemt?
    15.09.1916-15.11.1916 Attached to General Staff
    15.11.1916-06.08.1917 3rd Infantry Regiment
    06.08.1917-01.06.1918 Battalion Commander? 3rd Infantry Regiment
    01.06.1918-10.08.1920 Instructor, Army Infantry School
    10.08.1920-08.02.1922 Personnel Department, Eductaion Comissioner
    08.02.1922-15.10.1923 Staff Taiwan Army
    15.10.1923-01.05.1925 11th Infantry Regiment Commander
    01.05.1925-10.07.1925 Attached to 5th Division
    10.07.1925-28.07.1926 Attached to 12th Division
    28.07.1926-10.08.1928 33rd Infantry Brigade Commander
    10.08.1928-01.08.1929 Attached to 4th Division
    01.08.1929-01.08.1931 Hoyo Fortress Commander
    29.08.1931-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.06.1906
    Řád Zlatého luňáka 5. třídy
    Order of Golden Kite 5th Class
    功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
    -


    11.12.1930
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/179358#526755Verze : 0
    MOD