Tokinori, Hisaši

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 545 příspěvků vloženo, 2148 editováno a 298 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Tokinori, Hisaši

Hisashi Tokinori / 時乗寿

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tokinori Tokinori
    Jméno:
    Given Name:
    Hisaši Hisashi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    時乗寿 / ときのり・ひさし
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    25.01.1882 ?, prefektura Jamaguči /
    25.01.1882 ?, Yamaguchi Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    01.01.1944 ?
    01.01.1944 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 2. brigáda těžkého dělostřelectva
    velitel: Pevnost Hoyo
    Commander: 2nd Heavy Artillery Brigade
    Commander: Hoyo Fortress
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/時乗寿;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/179530#527250Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tokinori Tokinori
    Jméno:
    Given Name:
    Hisaši Hisashi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    時乗寿 / ときのり・ひさし
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-22.11.1903 vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-19.12.1908 Vojenská delostrelecká technická škola
    03.12.1909-25.11.1912 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-22.11.1903 Military Academy
    DD.MM.RRRR-19.12.1908 Army Artillery Engineering School
    03.12.1909-25.11.1912 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.06.1904 podporučík
    01.02.1905 poručík
    18.09.1911 kapitán
    06.08.1917 major
    20.07.1921 podplukovník
    20.08.1924 plukovník
    10.12.1929 generálmajor
    20.12.1933 generálporučík
    26.06.1904 Second Lieutenant
    01.02.1905 Lieutenant
    18.09.1911 Captain
    06.08.1917 Major
    20.07.1921 Lieutenant Colonel
    20.08.1924 Colonel
    10.12.1929 Major General
    20.12.1933 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    18.03.1933-08.09.1933 Velitel : Pevnost Hójo


    26.06.1904-DD.MM.RRRR 15. pluk polného delostrelectva
    24.12.1908-DD.MM.RRRR Študentský zbor Vojenskej akadémie
    15.12.1909-DD.MM.RRRR 15. pluk polného delostrelectva
    25.01.1913-05.12.1913 Inštruktor, Vojenská akadémia
    05.12.1913-11.06.1918 pridelený ku Generálnemu štábu
    11.06.1918-05.07.1920 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
    05.07.1920-DD.12.1920 náčelník zvláštnej tajnej agentúry Blagoveschensk
    24.01.1922-06.11.1922 štáb Urashio expedície
    06.11.1922-15.03.1924 pridelený k 6. pluku polného delostrelectva
    15.03.1924-30.11.1925 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
    18.03.1925-30.11.1925 Inštruktor, Námorné kolégium
    30.11.1925-08.03.1928 Inštruktor, Námorné kolégium Mencken
    08.03.1928-10.12.1929 velitel 8. pluku ťažkého delostrelectva
    10.12.1929-01.08.1931 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
    01.08.1931-18.03.1933 velitel 2. brigády ťažkého delostrelectva
    18.03.1933-08.09.1933 velitel pevnosti Hoyo
    08.09.1933-01.08.1934 velitel Školy ťažkého delostrelectva
    30.08.1934-DD.MM.RRRR Reserva
    18.03.1933-08.09.1933 Commander : Hōyo Fortress


    26.06.1904-DD.MM.RRRR 15th Field Artillery Regiment
    24.12.1908-DD.MM.RRRR Military Academy Student Corps
    15.12.1909-DD.MM.RRRR 15th Field Artillery Regiment
    25.01.1913-05.12.1913 Instructor, Military Academy
    05.12.1913-11.06.1918 Attached to General Staff
    11.06.1918-05.07.1920 Military Sciences Instructor, Army War College
    05.07.1920-DD.12.1920 Chief of Blagoveschensk Secret Military Agency
    24.01.1922-06.11.1922 Staff, Urashio Dispatch
    06.11.1922-15.03.1924 Attched to 6th Field Artillery Regiment
    15.03.1924-30.11.1925 Military Sciences Instructor, Army War College
    18.03.1925-30.11.1925 Naval College Instructor
    30.11.1925-08.03.1928 Mencken Naval War College Instructor
    08.03.1928-10.12.1929 8th Heavy Artillery Regiment Commander
    10.12.1929-01.08.1931 Military Sciences Instructor, Army War College
    01.08.1931-18.03.1933 2nd Heavy Artillery Brigade Commander
    18.03.1933-08.09.1933 Hoyo Fortress Commander
    08.09.1933-01.08.1934 Heavy Artillery School Commander
    30.08.1934-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.04.1906
    Řád Zlatého luňáka 5. třídy
    Order of Golden Kite 5th Class
    功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
    -


    01.11.1922
    Řád Vycházejícího slunce 3. třída
    3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
    旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
    -


    19.11.1932
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/時乗寿;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/179530#527282Verze : 0
    MOD