Takita, Tamocu

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 406 příspěvků vloženo, 1143 editováno a 450 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Takita, Tamocu

Tamotsu Takita / 田北惟

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Takita Takita
    Jméno:
    Given Name:
    Tamocu Tamotsu
    Jméno v originále:
    Original Name:
    田北惟 / たきた・たもつ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR Tokio /
    DD.MM.RRRR Tokyo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 22. pěší pluk
    velitel: Pevnost Hójo
    Commander: 22nd Infantry Regiment
    Commander: Hoyo Fortress
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/田北惟;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/179552#527301Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Takita Takita
    Jméno:
    Given Name:
    Tamocu Tamotsu
    Jméno v originále:
    Original Name:
    田北惟 / たきた・たもつ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.12.1908-28.05.1910 vojenská akadémia
    29.11.1915-29.11.1918 Armádne vojnové kolégium
    DD.12.1908-28.05.1910 Military Academy
    29.11.1915-29.11.1918 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1910 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    01.08.1933 plukovník
    01.11.1937 generálmajor
    26.12.1910 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    01.08.1933 Colonel
    01.11.1937 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    11.01.1937-15.07.1937 Velitel : Pevnost Hójo
    02.08.1937-11.01.1937 Velitel : Pevnost Hójo


    01.08.1933-01.08.1935 pridelený k Taiwanskej armáde
    01.08.1935-01.08.1937 velitel 22. pešieheo pluku
    01.08.1937-15.07.1938 velitel pevnosti Hoyo
    27.07.1938-DD.MM.RRRR Reserva
    11.01.1937-15.07.1937 Commander : Hōyo Fortress
    02.08.1937-11.01.1937 Commander : Hōyo Fortress


    01.08.1933-01.08.1935 Attached to Taiwan Army
    01.08.1935-01.08.1937 22nd Infantry Regiment Commander
    01.08.1937-15.07.1938 Hoyo Fortress Commander
    27.07.1938-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/田北惟;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/179552#527330Verze : 0
    MOD