Tamura, Motoiči

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 390 příspěvků vloženo, 1061 editováno a 429 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Tamura, Motoiči

Motoichi Tamura / 田村元一

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tamura Tamura
    Jméno:
    Given Name:
    Motoiči Motoichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    田村元一 / たむら・もといち
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    01.05.1885 ?, prefektura Jamaguči /
    01.05.1885 ?, Yamaguchi Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    29.09.1961 ?
    29.09.1961 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Hójo
    velitel: 3. pěší brigáda
    velitel: 18. pěší pluk
    Commander: Hoyo Fortress
    Commander: 3rd Infantry Brigade
    Commander: 18th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/179570#527331Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tamura Tamura
    Jméno:
    Given Name:
    Motoiči Motoichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    田村元一 / たむら・もといち
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-25.11.1905 vojenská akadémia
    13.12.1912-11.12.1915 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-25.11.1905 Military Academy
    13.12.1912-11.12.1915 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.06.1906 podporučík
    21.12.1908 poručík
    18.08.1916 kapitán
    01.04.1922 major
    02.03.1926 podplukovník
    01.08.1931 plukovník
    07.03.1936 generálmajor
    09.03.1939 generálporučík
    26.06.1906 Second Lieutenant
    21.12.1908 Lieutenant
    18.08.1916 Captain
    01.04.1922 Major
    02.03.1926 Lieutenant Colonel
    01.08.1931 Colonel
    07.03.1936 Major General
    09.03.1939 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    18.03.1933-07.03.1936 Velitel : 18. pěší pluk
    15.07.1937-09.03.1939 Velitel : Pevnost Hójo


    26.06.1906-30.06.1907 47. peší pluk
    30.06.1907-19.07.1911 61. peší pluk
    19.07.1911-DD.MM.RRRR Adjutant ? praporu 61. peší pluk
    24.12.1912-DD.MM.RRRR pridelený k 61. pešiemu pluku
    06.08.1917-DD.MM.RRRR Inštruktor, Vojenská akadémia
    10.06.1922-17.03.1923 štáb 11. divízie
    17.03.1923-02.12.1925 velitel ? praporu 16. peší pluk
    02.12.1925-02.03.1926 pridelený k 16. pešiemu pluku
    02.03.1926-26.07.1927 pridelený k 6. pešiemu pluku
    26.07.1927-28.03.1931 pridelený k 70. pešiemu pluku
    28.03.1931-18.03.1933 velitel plukovného okresu Kumamoto
    18.03.1933-07.03.1936 velitel 18. pešieho pluku
    07.03.1936-15.07.1938 velitel 3. pešej brigády
    15.07.1938-09.03.1939 velitel pevnosti Hoyo
    20.03.1939-DD.MM.RRRR Reserva
    18.03.1933-07.03.1936 Commander : 18th Infantry Regiment
    15.07.1937-09.03.1939 Commander : Hōyo Fortress


    26.06.1906-30.06.1907 47th Infantry Regiment
    30.06.1907-19.07.1911 61st Infantry Regiment
    19.07.1911-DD.MM.RRRR ? Battalion Adjutant 61st Infantry Regiment
    24.12.1912-DD.MM.RRRR Attached to 61st Infantry Regiment
    06.08.1917-DD.MM.RRRR Instructor, Military Academy
    10.06.1922-17.03.1923 Staff 11th Division
    17.03.1923-02.12.1925 ? Battalion Commander 16th Infantry Regiment
    02.12.1925-02.03.1926 Attached to 16th Infantry Regiment
    02.03.1926-26.07.1927 Attached to 6th Infantry Regiment
    26.07.1927-28.03.1931 Attached to 70th Infantry Regiment
    28.03.1931-18.03.1933 Kumamoto Regimental District Commander
    18.03.1933-07.03.1936 18th Infantry Regiment Commander
    07.03.1936-15.07.1938 3rd Infantry Brigade Commander
    15.07.1938-09.03.1939 Hoyo Fortress Commander
    20.03.1939-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    29.04.1934
    Řád Vycházejícího slunce 3. třída
    3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
    旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
    -


    06.07.1938
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/179570#527333Verze : 0
    MOD