Tedzuka, Šózó

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 390 příspěvků vloženo, 1061 editováno a 429 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Tedzuka, Šózó

Shozo Tezuka / 手塚省三

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tedzuka Tezuka
    Jméno:
    Given Name:
    Šózó Shōzō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    手塚省三 / てづか・しょうぞう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Fukuoka /
    DD.MM.RRRR ?, Fukuoka Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Iki
    velitel: Pevnost Sasebo
    velitel: 35. pěší brigáda
    Commander: Iki Fortress
    Commander: Sasebo Fortress
    Commander: 35th Infantry Brigade
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/179626#527459Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tedzuka Tezuka
    Jméno:
    Given Name:
    Šózó Shōzō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    手塚省三 / てづか・しょうぞう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-31.05.1907 vojenská akadémia
    13.12.1913-25.11.1916 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-31.05.1907 Military Academy
    13.12.1913-25.11.1916 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1907 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    01.08.1931 plukovník
    07.03.1936 generálmajor
    26.12.1907 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    01.08.1931 Colonel
    07.03.1936 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    07.03.1936-01.08.1936 Velitel : Pevnost Sasebo
    01.08.1936-02.08.1937 Velitel : Pevnost Iki


    01.08.1931-08.08.1932 pridelený k Vojenskej Akadémii
    08.08.1932-01.08.1934 velitel plukovného okresu Kofu
    01.08.1934-07.03.1936 pridelený k veleniu 1. divízie
    07.03.1936-01.08.1936 velitel pevnosti Sasebo
    01.08.1936-02.08.1937 velitel pevnosti Iki
    22.08.1937-DD.MM.RRRR Reserva
    11.09.1937-DD.MM.RRRR znovu povolaný
    11.09.1937-09.11.1937 velitel 35. pešej brigády
    09.11.1937-DD.MM.RRRR zraný v Jiashan
    07.03.1936-01.08.1936 Commander : Sasebo Fortress
    01.08.1936-02.08.1937 Commander : Iki Fortress


    01.08.1931-08.08.1932 Attached to Military Academy
    08.08.1932-01.08.1934 Kofu Regimental District Commander
    01.08.1934-07.03.1936 Attached to 1st Division HQ
    07.03.1936-01.08.1936 Sasebo Fortress Commander
    01.08.1936-02.08.1937 Iki Fortress Commander
    22.08.1937-DD.MM.RRRR Reserve
    11.09.1937-DD.MM.RRRR Recalled
    11.09.1937-09.11.1937 35th Infantry Brigade Commander
    09.11.1937-DD.MM.RRRR WIA at Jiashan
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/手塚省三
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/179626#527474Verze : 1
    MOD