Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 343 příspěvků vloženo, 1324 editováno a 362 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kikuči, Monja

Monya Kikuchi / 菊池門也

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kikuči Kikuchi
    Jméno:
    Given Name:
    Monja Monya
    Jméno v originále:
    Original Name:
    菊池門也 / きくち・もんや
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    11.11.1883 ?, prefektura Gifu /
    11.11.1883 ?, Gifu Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    16.03.1964 ?
    16.03.1964 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Maizuru
    velitel: 3. brigáda těžkého dělostřelectva
    náčelník štábu: Čínska posádkové armáda
    Commander: Maizuru Fortress
    Commander: 3rd Heavy Field Artillery Brigade
    Chief of Staff: China Garrison Army
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/179884#528088Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kikuči Kikuchi
    Jméno:
    Given Name:
    Monja Monya
    Jméno v originále:
    Original Name:
    菊池門也 / きくち・もんや
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-25.11.1905 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-25.11.1910 Vojenská delostrelecká technická škola
    13.12.1912-11.12.1915 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-25.11.1905 Military Academy
    DD.MM.RRRR-25.11.1910 Army Artillery Engineering School
    13.12.1912-11.12.1915 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.06.1906 podporučík
    17.04.1909 poručík
    02.05.1916 kapitán
    01.12.1921 major
    02.03.1926 podplukovník
    06.03.1930 plukovník
    01.08.1934 generálmajor
    01.11.1937 generálporučík
    26.06.1906 Second Lieutenat
    17.04.1909 Lieutenat
    02.05.1916 Captain
    01.12.1921 Major
    02.03.1926 Lieutenat Colonel
    06.03.1930 Colonel
    01.08.1934 Major General
    01.11.1937 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.08.1934-23.03.1936 Velitel : Pevnost Maizuru

    Ručně vyplněné položky:
    26.06.1906-DD.MM.RRRR 10. pluk polného delostrelectva
    27.09.1916-26.10.1916 pridelený k Generálnemu štábu
    26.10.1916-15.02.1917 10. pluk polného delostrelectva
    15.02.1917-25.12.1919 pridelený k Generálnemu štábu
    25.12.1919-25.03.1921 vojenská poradca na Čínskom konzuláte?
    25.03.1921-01.04.1922 Inštruktor, Voejnská delostrelecká technická škola
    01.04.1922-20.08.1924 pridelený k Generálnemu štábu
    20.08.1924-06.08.1926 velitel vojenskej tajnej agentúry Jinan
    06.08.1926-26.09.1927 8. pluk polného delostrelectva
    26.09.1927-DD.MM.RRRR pridelený k Generálnemu štábu
    11.11.1927-DD.04.1928 Inštruktor, Armádne vojnové kolégium
    DD.04.1928-DD.08.1928 náčelník štábu 6. divízie
    DD.08.1928-29.08.1929 pridelený k 3. divízii
    29.08.1929-11.03.1931 velitel 3. samostatného pluku horského delostrelectva
    11.03.1931-09.01.1932 velitel 1. pluku ťažkého delostrelectva
    09.01.1932-01.08.1934 Náčelník štábu Čínskej posádkovej armády
    01.08.1934-23.03.1936 velitel pevnosti Maizuru
    23.03.1936-01.11.1937 velitel 3. brigády ťažkého delostrelectva
    01.11.1937-DD.MM.RRRR Reserva
    28.11.1937-DD.MM.RRRR výslužba
    Automatically linked items:
    01.08.1934-23.03.1936 Commander : Maizuru Fortress

    Manually added items:
    26.06.1906-DD.MM.RRRR 10th Field Artillery Regiment
    27.09.1916-26.10.1916 Attached to General Staff
    26.10.1916-15.02.1917 10th Field Artillery Regiment
    15.02.1917-25.12.1919 Attached to General Staff
    25.12.1919-25.03.1921 Military Advisor to China Consulate?
    25.03.1921-01.04.1922 Instructor, Army Artillery Engineering School
    01.04.1922-20.08.1924 Attached to General Staff
    20.08.1924-06.08.1926 Jinan Secret Military Agency Commander
    06.08.1926-26.09.1927 8th Field Artillery Regiment
    26.09.1927-DD.MM.RRRR Attached to General Staff
    11.11.1927-DD.04.1928 Instructor, Army War College
    DD.04.1928-DD.08.1928 Chief of Staff 6th Division
    DD.08.1928-29.08.1929 Attached to 3rd Division
    29.08.1929-11.03.1931 3rd Independent Mountain Artillery Regiment Commander
    11.03.1931-09.01.1932 1st Heavy Field Artillery Regiment Commander
    09.01.1932-01.08.1934 Chief of Staff China Garrison Army
    01.08.1934-23.03.1936 Maizuru Fortress Commander
    23.03.1936-01.11.1937 3rd Heavy Field Artillery Brigade Commander
    01.11.1937-DD.MM.RRRR Reserve
    28.11.1937-DD.MM.RRRR Retired
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    05.09.1929
    Řád Vycházejícího slunce 3. třída
    3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
    旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
    -


    04.02.1936
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/179884#528131Verze : 0
    MOD