Nakao, Tadahiko

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 375 příspěvků vloženo, 1215 editováno a 421 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Nakao, Tadahiko

Tadahiko Nakao / 中尾忠彦

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Nakao Nakao
    Jméno:
    Given Name:
    Tadahiko Tadahiko
    Jméno v originále:
    Original Name:
    中尾忠彦 / なかお・ただひこ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.1887 ?, prefektura Saga /
    DD.MM.1887 ?, Saga Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    30.08.1948 ? zajatecký tábor /
    30.08.1948 ? POW Camp /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Maizuru
    náčelník štábu: 2. divize
    velitel: 43. pěší pluk
    Commander: Maizuru Fortress
    Chief of Staff: 2nd Division
    Commander: 43rd Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/179900#528132Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Nakao Nakao
    Jméno:
    Given Name:
    Tadahiko Tadahiko
    Jméno v originále:
    Original Name:
    中尾忠彦 / なかお・ただひこ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-27.05.1908 Vojenská akadémia
    29.11.1915-29.11.1918 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-27.05.1908 Military Academy
    29.11.1915-29.11.1918 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1908 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    08.08.1932 plukovník
    02.08.1937 generálmajor
    25.12.1908 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    08.08.1932 Colonel
    02.08.1937 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    15.03.1935-28.03.1936 Náčelník štábu : 2. divize
    23.03.1936-01.03.1938 Velitel : Pevnost Maizuru


    08.08.1932-05.03.1934 velitel plukovného okresu Omura
    05.03.1934-15.03.1935 velitel 43. pešieho pluku
    15.03.1935-28.03.1936 náčelník štábu 2. divízie
    28.03.1936-02.08.1937 velitel pevnosti Maizuru
    02.08.1937-DD.MM.RRRR Reserva
    31.03.1945-DD.MM.1945 velitel okresu Sinuiju
    DD.MM.1945-30.08.1948 vojenový zajatec SSSR
    15.03.1935-28.03.1936 Chief of Staff : 2nd Division
    23.03.1936-01.03.1938 Commander : Maizuru Fortress


    08.08.1932-05.03.1934 Omura Regimental District Commander
    05.03.1934-15.03.1935 43rd Infantry Regiment Commander
    15.03.1935-28.03.1936 Chief of Staff 2nd Division
    28.03.1936-02.08.1937 Maizuru Fortress Commander
    02.08.1937-DD.MM.RRRR Reserve
    31.03.1945-DD.MM.1945 Sinuiju District Commander
    DD.MM.1945-30.08.1948 POW USSR
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/179900#528133Verze : 0
    MOD