Nišimura, Tošijoši

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 390 příspěvků vloženo, 1061 editováno a 429 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Nišimura, Tošijoši

Toshiyoshi Nishimura / 西村利温

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Nišimura Nishimura
    Jméno:
    Given Name:
    Tošijoši Toshiyoshi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    西村利温 / にしむら・としよし
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR Tokio /
    DD.MM.RRRR Tokyo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Nagasaki
    velitel: 3. telegrafní prapor
    náčelník štábu: Západní obranná armáda
    Commander: Nagasaki Fortress
    Commander: 3rd Telegraph Battalion
    Chief of Staff: Western Defence Army
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    náčelník štábu: 5. divizeChief of Staff: 5th Division
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/180026#528431Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Nišimura Nishimura
    Jméno:
    Given Name:
    Tošijoši Toshiyoshi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    西村利温 / にしむら・としよし
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.12.1908-28.05.1910 Vojenská akadémia
    10.12.1917-22.11.1920 Armádne vojnové kolégium
    DD.12.1908-28.05.1910 Military Academy
    10.12.1917-22.11.1920 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1910 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    20.12.1933 plukovník
    01.11.1937 generálmajor
    01.08.1940 generálporučík
    26.12.1910 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    20.12.1933 Colonel
    01.11.1937 Major General
    01.08.1940 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:


    20.12.1933-07.03.1936 velitel 3. telegrafného praporu
    07.03.1936-01.11.1937 náčelník štábu 5. divízie
    01.11.1937-15.07.1938 velitel pevnosti Nagasaki
    15.07.1938-09.03.1940 náčelník štábu Západnej obrannej armády
    09.03.1940-01.08.1940 pridelený k 16. divízii
    31.08.1940-DD.MM.RRRR Reserva


    20.12.1933-07.03.1936 3rd Telegraph Battalion Commander
    07.03.1936-01.11.1937 Chief of Staff 5th Division
    01.11.1937-15.07.1938 Nagasaki Fortress Commander
    15.07.1938-09.03.1940 Chief of Staff Western Defence Army
    09.03.1940-01.08.1940 Attached to 16th Division
    31.08.1940-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org;
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/180026#528450Verze : 0
    MOD