Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 518 příspěvků vloženo, 1301 editováno a 833 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Registrace a první přihlášení

  Avatar

  Registrace
  Registrace na tomto fóru je vyžadována v případě, že chcete vkládat nové příspěvky, přijímat notofikace a využívat další rozšířené funkce tohoto webu. K registraci je nutné zvolit si uživatelské jméno, heslo a zadat platnou e-mailovou adresu, kam bude doručena zpráva obsahující kód pro dokončení registrace.


  Registrace do fóra je realizována pomocí iconky Uživatele v pravém horním rohu stránky,
  (kliknutím na obrázek si jej zvětšíte, zmáčknutím tlačítka ESC nebo křížkem v pravém horním rohu opět zavřete)
  Registrace obsahuje pravidla užití, je třeba jim věnovat pozornost, jejich nedodržování může vést až k trvalé blokaci přístupu na naše stránky.

  Přečtením pravidel a následnou registrací s těmito pravidly souhlasíte.


  V registraci se vyplní uživatelské jméno, heslo, e-mailová adresa.  Pokud se jméno či e-mail v naší databázi již nachází, systém zahlásí chybu a nabídně možnost zaslat zapomenuté heslo k již vytvořené registraci.  Pokud je vše v pořádku, systém založí nového uživatele a na e-mailovou adresu zadanou během registrace zašle kontrolní kód ve formě odkazu.  Kliknutím na tento odkaz se registrace dokončí a je možné se následně přihlásit.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/180573#529564Verze : 4
  MOD
  Avatar

  Přihlášení  Přihlášení se do fóra je realizováno pomocí iconky Uživatele v pravém horním rohu stránky,  v rozbalovacím menu pod volbou Přihlášení.  Zadáním kombinace uživatelského jména a hesla dojde buď k úspěšnému přihlášení, nebo k chybě, která je indikována upozorněním.
  Pokud se nacházíte na stránce, která již tuto funkcionalitu umožňuje, zobrazí se vám ihned po přihlášení odpovídající funkce a ovládací prvky přihlášeného uživatele. Není třeba stránku znovunačítat. To platí pro zobrazení sekce fóra / kategorie a pro zobrazení tématu.

  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/180573#529629Verze : 0
  MOD