Ide, Nobutoki

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 398 příspěvků vloženo, 1813 editováno a 2919 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Ide, Nobutoki

Nobutoki Ide / 井出宣時

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ide Ide
    Jméno:
    Given Name:
    Nobutoki Nobutoki
    Jméno v originále:
    Original Name:
    井出宣時 / いで・のぶとき
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    09.11.1886 Edo /
    09.11.1886 Edo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    14.07.1958 ?
    14.07.1958 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Port Arthur
    velitel: 18. pěší brigáda
    velitel: 3. pěší pluk
    Commander: Port Arthur Fortress
    Commander: 18th Infantry Brigade
    Commander: 3rd Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/井出宣時
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/180942#530739Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ide Ide
    Jméno:
    Given Name:
    Nobutoki Nobutoki
    Jméno v originále:
    Original Name:
    井出宣時 / いで・のぶとき
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.12.1907-27.05.1909 Vojenská akadémia
    12.12.1914-27.11.1917 Armádne vojnové kolégium
    DD.12.1907-27.05.1909 Military Academy
    12.12.1914-27.11.1917 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1909 podporučík
    03.02.1913 poručík
    14.06.1919 kapitán
    20.08.1924 major
    10.08.1928 podplukovník
    08.08.1932 plukovník
    01.03.1937 generálmajor
    01.08.1939 generálporučík
    25.12.1909 Second Lieutenant
    03.02.1913 Lieutenant
    14.06.1919 Captain
    20.08.1924 Major
    10.08.1928 Lieutenant Colonel
    08.08.1932 Colonel
    01.03.1937 Major General
    01.08.1939 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    02.12.1935-28.03.1936 Velitel : 1. sekce (výcvik) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
    01.08.1939-01.08.1940 Velitel : Pevnost Port Arthur

    Ručně vyplněné položky:
    25.12.1909-DD.MM.RRRR 6. peśí pluk
    29.07.1918-25.12.1919 pridelený k Generálnemu štábu
    25.12.1919-07.03.1923 vojenský atašé v Spojenom královstve
    07.03.1923-06.09.1923 pridelený k Generálnemu štábu
    06.09.1923-20.08.1924 sekcia polného výstrojného materiálu Kanto?
    20.08.1924-25.04.1927 pridelený k Ministertvu vojny
    25.04.1927-16.03.1929 adjutant Ministerstvo vojny
    16.03.1929-01.08.1930 pridelený k 80. peśiemu pluku
    01.08.1930-09.06.1932 vojenské technologické velenie
    01.08.1930-09.06.1932 sekcia? Kancelária vojenskej služby Ministerstvo vojny
    01.08.1930-09.06.1932 výskumný štáb Vojenská škola pechoty
    03.09.1931-09.06.1932 štábny dôstojník Vojenskej polície
    09.06.1932-01.08.1933 Inštruktor, Armádne vojnové kolégium
    01.08.1933-02.12.1935 3rd Infantry Regiment Commander
    02.12.1935-28.03.1936 náčelník 8. sekcie (výcvik), 4. Kancelárie, Generálneho štábu
    28.03.1936-01.03.1937 vojenský poradca v Manchuko
    28.03.1936-01.03.1937 pridelený k Kwantungskej armáde
    01.03.1937-15.07.1938 velitel 18. pešej brigády
    15.07.1938-01.08.1939 pridelený k 10. divízii
    01.08.1939-01.08.1940 velitel pevnosti Port Arthur
    31.08.1940-DD.MM.RRRR Reserva
    Automatically linked items:
    02.12.1935-28.03.1936 Commander : 1st Section (Training) of the 1st Bureau Imperial Army General Staff Office
    01.08.1939-01.08.1940 Commander : Port Arthur Fortress

    Manually added items:
    25.12.1909-DD.MM.RRRR 6th Infantry Regiment
    29.07.1918-25.12.1919 Attached to General Staff
    25.12.1919-07.03.1923 Military Attache to UK
    07.03.1923-06.09.1923 Attached to General Staff
    06.09.1923-20.08.1924 Ordnance Section Kanto?
    20.08.1924-25.04.1927 Attached to Army Ministry
    25.04.1927-16.03.1929 Adjutant Army Ministry
    16.03.1929-01.08.1930 Attached to 80th Infantry Regiment
    01.08.1930-09.06.1932 Army Technology HQ
    01.08.1930-09.06.1932 ? Section, Military Service Bureau Army Ministry
    01.08.1930-09.06.1932 Research Staff Army Infantry School
    03.09.1931-09.06.1932 Staff Officer Military Police
    09.06.1932-01.08.1933 Instructor, Army War College
    01.08.1933-02.12.1935 3rd Infantry Regiment Commander
    02.12.1935-28.03.1936 Chief of 8th Section (Training), 4th Bureau, General Staff
    28.03.1936-01.03.1937 Military Advisor to Manchuko
    28.03.1936-01.03.1937 Attached to Kwantung Army
    01.03.1937-15.07.1938 18th Infantry Brigade Commander
    15.07.1938-01.08.1939 Attached to 10th Division
    01.08.1939-01.08.1940 Port Arthur Fortress Commander
    31.08.1940-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    29.04.1934
    Řád Vycházejícího slunce 3. třída
    3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
    旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
    -


    23.03.1939
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -


    29.04.1940
    Řád Posvátného pokladu 1. třídy
    Order of Sacred Treasure 1st Class
    瑞宝大綬章 / ずいほうだいじゅしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/井出宣時
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/180942#530742Verze : 1
    MOD