Óta, Joneo

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 390 příspěvků vloženo, 2134 editováno a 3250 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Óta, Joneo

Yoneo Ota / 太田米雄

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Óta Ōta
    Jméno:
    Given Name:
    Joneo Yoneo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    太田米雄 / おおた・よねお
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    16.10.1892 ?, prefekrura Kanagawa /
    16.10.1892 ?, Kanagawa Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    01.02.1952 ?
    01.02.1952 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Port Arthur
    velitel: 65. divize
    velitel: 65. samostaná pěší skupina
    Commander: Port Arthur Fortress
    Commander: 65th Division
    Commander: 63rd Independent Infantry Group
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/太田米雄
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/180968#530810Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Óta Ōta
    Jméno:
    Given Name:
    Joneo Yoneo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    太田米雄 / おおた・よねお
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-26.05.1913 Vojenská akadémia
    11.12.1918-28.11.1921 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-26.05.1913 Military Academy
    11.12.1918-28.11.1921 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1913 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    02.08.1937 plukovník
    01.08.1939 generálmajor
    10.06.1943 generálporučík
    25.12.1913 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    02.08.1937 Colonel
    01.08.1939 Major General
    10.06.1943 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.08.1940-01.04.1942 Velitel : Pevnost Port Arthur

    Ručně vyplněné položky:
    30.08.1937-22.06.1938 štábny dôstojník (logistika) 2. armády
    22.06.1938-01.08.1939 velitel 39. pešieho pluku
    01.08.1939-01.08.1940 velitel 2. pešej brigády
    01.08.1940-01.04.1942 velitel pevnosti Port Arthur
    01.04.1942-10.06.1943 velitel 63. samostanej pešej skupiny
    10.06.1943-22.08.1944 velitel 65. divízie
    22.08.1944-07.10.1944 pridelený ku Generálnemu štábu
    07.10.1944-DD.MM.RRRR Reserva
    Automatically linked items:
    01.08.1940-01.04.1942 Commander : Port Arthur Fortress

    Manually added items:
    30.08.1937-22.06.1938 Staff Officer (Logistic) 2nd Army
    22.06.1938-01.08.1939 39th Infantry Regiment Commander
    01.08.1939-01.08.1940 2nd Infanytry Brigade Commander
    01.08.1940-01.04.1942 Port Arthur Fortress Commander
    01.04.1942-10.06.1943 63rd Independent Infantry Group Commander
    10.06.1943-22.08.1944 65th Division Commander
    22.08.1944-07.10.1944 Attached to the General Staff
    07.10.1944-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/太田米雄
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/180968#530812Verze : 1
    MOD