Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 332 příspěvků vloženo, 1438 editováno a 289 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Naitó, Šin'ičiró

Shin'ichiro Naito / 内藤新一郎

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Naitó Naitō
    Jméno:
    Given Name:
    Šin'ičiró Shin'ichirō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    内藤新一郎 / ないとう・しんいちろう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    11.04.1857 ?, prefektura Jamagata /
    11.04.1857 ?, Yamagata Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.12.1935 ?
    06.12.1935 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Shimonoseki
    velitel: 2. gardová pěší brigáda
    velitel: 14. pěší brigáda
    Commander: Shimonoseki Fortress
    Commander: 2nd Guards Infantry Brigade
    Commander: 14th Infantry Brigade
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/内藤新一郎
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/181107#531132Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Naitó Naitō
    Jméno:
    Given Name:
    Šin'ičiró Shin'ichirō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    内藤新一郎 / ないとう・しんいちろう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    11.04.1877 podporučík
    17.05.1880 poručík
    16.05.1885 kapitán
    18.09.1891 major
    15.10.1898 podplukovník
    05.05.1902 plukovník
    29.03.1905 generálmajor
    27.02.1912 generálporučík
    11.04.1877 Second Lieutenant
    17.05.1880 Lieutenant
    16.05.1885 Captain
    18.09.1891 Major
    15.10.1898 Lieutenant Colonel
    05.05.1902 Colonel
    29.03.1905 Major General
    27.02.1912 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    27.02.1912-26.12.1912 Velitel : Pevnost Shimonoseki

    Ručně vyplněné položky:
    28.02.1883-13.08.1891 Inštruktor Vojenská škola Toyama
    13.08.1891-01.11.1892 7. peší pluk
    01.11.1892-05.11.1896 velitel 1. praporu 7. pešieho pluku
    05.11.1896-09.06.1898 Adjutant 3. divízie
    09.06.1898-05.05.1902 pridelený k Generálnemu štábu
    05.05.1902-29.03.1905 velitel 38. pešieho pluku
    29.03.1905-04.02.1907 velitel 26. pešej brigády
    04.02.1907-06.09.1911 velitel 14. pešej brigády
    06.09.1911-27.02.1912 velitel 2. gardovej pešej brigády
    27.02.1912-26.12.1912 velitel pevnosti Shimonoseki
    20.01.1914-DD.MM.RRRR Reserva
    Automatically linked items:
    27.02.1912-26.12.1912 Commander : Shimonoseki Fortress

    Manually added items:
    28.02.1883-13.08.1891 Instructor, Army Toyama School
    13.08.1891-01.11.1892 7th Infantry Regiment
    01.11.1892-05.11.1896 1st Battalion Commander 7th Infantry Regiment
    05.11.1896-09.06.1898 Adjutant 3rd Division
    09.06.1898-05.05.1902 Attached to General Staff
    05.05.1902-29.03.1905 38th Infantry Regiment Commander
    29.03.1905-04.02.1907 26th Infantry Brigade Commander
    04.02.1907-06.09.1911 14th Infantry Brigade Commander
    06.09.1911-27.02.1912 2nd Guards Infantry Brigade Commander
    27.02.1912-26.12.1912 Shimonoseki Fortress Commander
    20.01.1914-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    18.10.1895
    Řád Zlatého luňáka 4. třídy
    Order of Golden Kite 4th Class
    功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
    -


    01.04.1906
    Řád Vycházejícího slunce 2. třídy
    2nd Class, The Order of the Rising Sun, Gold and Silver Star
    旭日重光章 / きょくじつじゅうこうしょう
    -


    01.04.1906
    Řád Zlatého luňáka 3. třídy
    Order of Golden Kite 3rd Class
    功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/内藤新一郎
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/181107#531174Verze : 1
    MOD