Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 353 příspěvků vloženo, 1359 editováno a 400 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Usuku, Jukisuke

Yukisuke Usuku / 宇宿行輔

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Usuku Usuku
    Jméno:
    Given Name:
    Jukisuke Yukisuke
    Jméno v originále:
    Original Name:
    宇宿行輔 / うすく・ゆきすけ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    15.03.1862 ?, Prefektura Kagošima /
    15.03.1862 ?, Kagoshima Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    19.11.1943 ?
    19.11.1943 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Tokijského zálivu
    velitel: 8. pěší brigáda
    velitel: 13. pěší brigáda
    Commander: Tokyo Bay Fortress
    Commander: 8th Infantry Brigade
    Commander: 13th Infantry Brigade
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/宇宿行輔
    http://s2s.jp/furusato/furusato_p45.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/181834#532552Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Usuku Usuku
    Jméno:
    Given Name:
    Jukisuke Yukisuke
    Jméno v originále:
    Original Name:
    宇宿行輔 / うすく・ゆきすけ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-18.06.1885 Vojenská akadémia
    27.11.1888-28.11.1891 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-18.06.1885 Military Academy
    27.11.1888-28.11.1891 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.06.1885 podporučík
    02.11.1889 poručík
    11.11.1894 kapitán
    16.01.1900 major
    10.03.1904 podplukovník
    14.12.1906 plukovník
    30.11.1910 generálmajor
    10.08.1915 generálporučík
    18.06.1885 Second Lieutenant
    02.11.1889 Lieutenant
    11.11.1894 Captain
    16.01.1900 Major
    10.03.1904 Lieutenant Colonel
    14.12.1906 Colonel
    30.11.1910 Major General
    10.08.1915 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    13.11.1907-30.11.1909 Náčelník štábu : 18. divize
    10.08.1915-18.08.1916 Velitel : Pevnost Tokijského zálivu

    Ručně vyplněné položky:
    07.12.1892-11.05.1896 Adjutant 10. pešia brigáda
    11.05.1896-16.01.1899 4. kancelária Generálneho štábu
    16.01.1899-15.11.1902 pridelený k Generálnemu štábu
    17.05.1902-15.11.1902 2. sekcia Námorného velitelstva?
    15.11.1902-10.03.1904 štábny dôstojník 2. divízie
    10.03.1904-20.01.1906 náčelník štábu 2. náhradná divízia
    20.01.1906-13.11.1907 velitel 30. pešieho pluku
    13.11.1907-30.11.1909 náćelník štábu 18. divízie
    30.11.1909-30.11.1910 velitel 14. pešieho pluku
    30.11.1910-11.05.1914 velitel 13. pešej brigády
    11.05.1914-10.08.1915 velitel 8. pešej brigády
    10.08.1915-18.08.1916 velitel Pevnosti Tokyjského zálivu
    07.01.1917-DD.MM.RRRR Reserva
    Automatically linked items:
    13.11.1907-30.11.1909 Chief of Staff : 18th Division
    10.08.1915-18.08.1916 Commander : Tokyo Bay Fortress

    Manually added items:
    07.12.1892-11.05.1896 Adjutant 10th Infantry Brigade
    11.05.1896-16.01.1899 4th Bureau General Staff
    16.01.1899-15.11.1902 Attached to General Staff
    17.05.1902-15.11.1902 2nd Section Naval Command?
    15.11.1902-10.03.1904 Staff Officer 2nd Division
    10.03.1904-20.01.1906 Chief of Staff 2nd Depot Division
    20.01.1906-13.11.1907 30th Infantry Regiment Commander
    13.11.1907-30.11.1909 Chief of Staff 18th Division
    30.11.1909-30.11.1910 14th Infantry Regiment Commander
    30.11.1910-11.05.1914 13th Infantry Brigade Commander
    11.05.1914-10.08.1915 8th Infantry Brigade Commander
    10.08.1915-18.08.1916 Tokyo Bay Fortress Commander
    07.01.1917-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.04.1906
    Řád Vycházejícího slunce 3. třída
    3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
    旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
    -


    01.04.1906
    Řád Zlatého luňáka 3. třídy
    Order of Golden Kite 3rd Class
    功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
    -


    28.08.1915
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/宇宿行輔
    http://s2s.jp/furusato/furusato_p45.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/181834#532555Verze : 1
    MOD