Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 358 příspěvků vloženo, 1082 editováno a 335 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Watanabe, Jošinobu

Yoshinobu Watanabe / 渡辺好延

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Watanabe Watanabe
    Jméno:
    Given Name:
    Jošinobu Yoshinobu
    Jméno v originále:
    Original Name:
    渡辺好延 / わたなべ・よしのぶ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Jamaguči /
    DD.MM.RRRR ?, Yamaguchi Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Hakodate
    velitel: 4. pluk těžkého polního dělostřelectva
    Commander: Hakodate Fortress
    Commander: 4th Heavy Field Artillery Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/渡辺好延
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182371#533490Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Watanabe Watanabe
    Jméno:
    Given Name:
    Jošinobu Yoshinobu
    Jméno v originále:
    Original Name:
    渡辺好延 / わたなべ・よしのぶ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-27.05.1896 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-27.05.1896 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.01.1897 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    25.07.1919 plukovník
    06.08.1923 generálmajor
    25.01.1897 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    25.07.1919 Colonel
    06.08.1923 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    08.02.1922-06.08.1923 Velitel : Pevnost Tsugaru

    Ručně vyplněné položky:
    15.04.1919-08.02.1922 velitel 4. pluku ťažkého polného delostrelectva
    08.02.1922-06.08.1923 velitel Pevnosti Hakodate
    01.09.1923-DD.MM.RRRR Reserva
    Automatically linked items:
    08.02.1922-06.08.1923 Commander : Tsugaru Fortress

    Manually added items:
    15.04.1919-08.02.1922 4th Heavy Field Artillery Regiment Commander
    08.02.1922-06.08.1923 Hakodate Fortress Commander
    01.09.1923-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/渡辺好延
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182371#533491Verze : 1
    MOD