Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 232 příspěvků vloženo, 1086 editováno a 276 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kiši, Kóiči

Koichi Kishi / 岸孝一

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kiši Kishi
    Jméno:
    Given Name:
    Kóiči Kōichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    岸孝一 / きし・こういち
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Tokušima /
    DD.MM.RRRR ?, Tokushima Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Tsugaru
    velitel: 20. pěší pluk
    Commander: Tsugaru Fortress
    Commander: 20th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/岸孝一
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182438#533645Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kiši Kishi
    Jméno:
    Given Name:
    Kóiči Kōichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    岸孝一 / きし・こういち
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-22.11.1901 Vojenská akadémia
    22.11.1906-03.12.1909 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-22.11.1901 Military Academy
    22.11.1906-03.12.1909 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    23.06.1902 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    17.03.1923 plukovník
    08.03.1928 generálmajor
    23.06.1902 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    17.03.1923 Colonel
    08.03.1928 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    08.08.1928-01.08.1929 Velitel : Pevnost Tsugaru

    Ručně vyplněné položky:
    17.03.1923-04.02.1924 velitel 20. pešieho pluku
    04.02.1924-08.03.1928 náčelník štábu 12. divízie
    08.03.1928-01.08.1928 velitel Pevnosti Tsugaru
    01.08.1929-01.08.1930 pridelený k Armádnej prepravnej sekcii?
    29.08.1930-DD.MM.RRRR Reserva
    Automatically linked items:
    08.08.1928-01.08.1929 Commander : Tsugaru Fortress

    Manually added items:
    17.03.1923-04.02.1924 20th Infantry Regiment Commander
    04.02.1924-08.03.1928 Chief of Staff 12th Division
    08.03.1928-01.08.1928 Tsugaru Fortress Commander
    01.08.1929-01.08.1930 Attached to Army Transport Section?
    29.08.1930-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/岸孝一
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182438#533651Verze : 1
    MOD