Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 232 příspěvků vloženo, 1051 editováno a 272 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kawamura, Keizó

Keizo Kawamura / 河村圭三

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kawamura Kawamura
    Jméno:
    Given Name:
    Keizó Keizō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    河村圭三 / かわむら・けいぞう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    20.05.1882 Edo /
    20.05.1882 Edo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    02.03.1954 ?
    02.03.1954 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Tsugaru
    velitel: 2. pluk polního dělostřelectva
    Commander: Tsugaru Fortress
    Commander: 2nd Field Artillery Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/河村圭三
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182446#533658Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kawamura Kawamura
    Jméno:
    Given Name:
    Keizó Keizō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    河村圭三 / かわむら・けいぞう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-30.11.1903 Vojenská akadémia
    13.12.1913-25.11.1916 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-30.11.1903 Military Academy
    13.12.1913-25.11.1916 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    12.02.1904 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    08.03.1928 plukovník
    08.08.1932 generálmajor
    12.02.1904 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    08.03.1928 Colonel
    08.08.1932 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    08.08.1932-01.08.1933 Velitel : Pevnost Tsugaru

    Ručně vyplněné položky:
    16.12.1927-01.08.1929 pridelený k 3. pluku polného delostrelectva
    01.08.1929-07.10.1931 velitel 2. pluku polného delostrelectva
    07.10.1931-08.08.1932 pridelený k armádnemu arzenálu
    08.08.1932-01.08.1933 velitel Pevnosti Tsugaru
    30.08.1933-DD.MM.RRRR Reserva
    Automatically linked items:
    08.08.1932-01.08.1933 Commander : Tsugaru Fortress

    Manually added items:
    16.12.1927-01.08.1929 Attached to 3rd Field Artillery Regiment
    01.08.1929-07.10.1931 2nd Field Artillery Regiment Commander
    07.10.1931-08.08.1932 Attached to the Army Arsenal
    08.08.1932-01.08.1933 Tsugaru Fortress Commander
    30.08.1933-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/河村圭三
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182446#533659Verze : 1
    MOD