Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 232 příspěvků vloženo, 1086 editováno a 276 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Bojové velitelství A 6. obrněné divize [1942-1945]

Combat Command A of the 6th Armored Division

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Bojové velitelství A Combat Command A
    Originální název:
    Original Name:
    Combat Command A
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    DD.MM.1942
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    DD.MM.1945
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    DD.MM.1942-DD.MM.1945 6. obrněná divize
    DD.MM.1942-DD.MM.1945 6th Armored Division
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

    Velitel:
    Commander:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Devine, John (Brigadier General)
    DD.MM.RRRR-29.08.1944 Taylor, James (Brigadier General)
    30.08.1944-18.10.1944 Hanson, Harry (Colonel)
    19.10.1944-02.11.1944 Hines, John L. (Colonel)
    02.11.1944-08.11.1944 Hanson, Harry (Colonel)
    08.11.1944-25.03.1945 Hines, John L. (Colonel)
    25.03.1945-DD.MM.1945 Harris, Albert E. (Colonel)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.super6th.org/hq/index.html
    Combat History of the 6th Armored Division, 1946
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182471#533689Verze : 0
    MOD